Погода сьогодні у Пемброці
21 жовтня, середа
23° / 25°
мінлива хмарність
02:00
23°
05:00
23°
08:00
23°
11:00
25°
14:00
25°
17:00
24°
20:00
23°
23:00
23°
Тиск
760mmHg
Якість повітря
70 AQI
Вологість
81%
Вітер NW
9m/s
Очікується мінлива хмарність. Очікується невеликий дощ, близько 1.1 мм. Температура повітря близько 23.7°, діапазон від 23.0° до 25.2°. Свіжий вітер близько 9.5 м/с, пориви до 11.3 м/с.
| Температура | Вітер | Опади | УФ-індекс | Вологість | Видимість |
|---|---|---|---|---|---|
02:00 23° мінлива хмарність | 9 m/s Пориви вітру: 11 m/s | <0.1 mm | 0 | 80 % | 24 km |
05:00 23° хмарно | 8 m/s Пориви вітру: 10 m/s | <0.1 mm | 0 | 81 % | 24 km |
08:00 23° мінлива хмарність | 9 m/s Пориви вітру: 11 m/s | 0.2 mm | 0 | 83 % | 24 km |
11:00 25° ясне небо | 6 m/s Пориви вітру: 8 m/s | 0 mm | 5 | 75 % | 24 km |
14:00 25° мінлива хмарність, дощ | 5 m/s Пориви вітру: 5 m/s | <0.1 mm | 6 | 78 % | 12 km |
17:00 24° мінлива хмарність, дощ | 3 m/s Пориви вітру: 3 m/s | 0.5 mm | 2 | 80 % | 12 km |
Зараз 23° мінлива хмарність | 4 m/s Пориви вітру: 5 m/s | 0.3 mm | 0 | 86 % | 24 km |
23:00 23° ясне небо | 5 m/s Пориви вітру: 6 m/s | <0.1 mm | 0 | 86 % | 24 km |